Продаж стінових матеріалів та супутніх товарів. Україна. Львів

  • (032) 242-02-25
  • (067) 313-65-05
  • (067) 258-58-92

Ytong - марка століття

Газобетон YTONG з 80-літньою історією визнано маркою століття.

Ytong - марка століття

Надійність газобетонних блоків YTONG підтверджують вже понад 80 років інвестори у більше ніж 20 країнах світу. YTONG сьогодні вважається провідним будівельним брендом, енергоефективність та інноваційність якого є визнаною у цілому світі.

Концерн Xella першим представив блоки YTONG із системою паз-гребінь та з монтажним захватом, а також першим почав застосовувати розчини для тонкошовної кладки, пакувати газоблоки на піддони із термоплівкою, та наголосив на енергоефективності продукції YTONG. Компанія єдина випускає YTONG ENERGO – найтепліший з наявних на ринку матеріалів для будівництва одношарових стін, із значенням коефіцієнта теплопередачі U = 0,19 Вт/м2K.


Ytong - марка століття

Унікальність блоків YTONG оцінив автор та видавець книги "Марки століття" Доктор Флоріан Лангеншайд, відносячи газобетон YTONG до марок століття. Видання представляє 275 найвідоміших німецьких брендів, які є лідерами у своїх галузях. YTONG входить до складу провідної групи, де включені продукти та послуги, що здійснили революцію у економіці.

Доктор Флоріан Лангеншайдт вручив нагороду на книжковій виставці у Франкфурті Ернсту Арелманну, керівнику міжнародного відділення маркетингу та комунікацій компанії Xella.

«Перебувати на ряді з найвідомішими брендами Німеччини є справді величезним успіхом для YTONG. Ця нагорода є результатом попередніх досягнень, а також, зобов'язанням і надалі залишатися провідним виробником газобетону на ринку будівельних матеріалів», - прокоментував Ернст Арелманн.


Переваги YTONG стають очевидними і ще більш вагомими особливо сьогодні - в епоху зростаючої енергетичної кризи та людської відповідальності за долю майбутніх поколінь.

Ytong - марка століття


Міжнародна група компаній XELLA працює в трьох сферах виробництва: стінові будматеріали, системи сухого будівництва та сировинний матеріал. Засновником підприємства є компанія Xella International GmbH, головний офіс якої знаходиться в м. Дуйсбург, Німеччина.

Марки YTONG, HEBEL і SILKA зробили компанію XELLA лідером серед виробників газобетону та силікатної цегли, а марка FERMACELL вивела її на провідні позиції у сфері виробництва гіпсоволокнистого листа.