Продаж стінових матеріалів та супутніх товарів. Україна. Львів

 • (032) 242-02-25
 • (067) 313-65-05
 • (067) 258-58-92

Ytong Interio – Новий вимір простору

Додаткові елементи для поділу простору у будинку сприяють створенню затишного інтер'єру.

Ytong Interio – Новий вимір простору


Разом з Ytong Interio Ви легко зможете адаптувати простір відповідно до Ваших потреб. Цікаво розташовані лінії, злиття або окремі внутрішні перегородки створюють неповторний дизайн. Особливий інтер'єр потребує особливого рішення.

Ytong Interio - це продукт, який дозволяє творити будь-які композиції простору. Різноманітність його застосування обмежується лише фантазією дизайнера.

Ytong Interio – Новий вимір простору

Легкість

Нові блоки Ytong Interio є легкою і водночас міцною альтернативою перегородкам із гіпсокартону.

Важливою характеристикою для перегородок є навантаження, яке вони несуть на перекриття.

Перевагою блоків Ytong Interio є зменшення цього навантаження та облегшення конструкцій. Блоки Ytong Interio товщиною 100-115 мм і висотою 399 мм, виготовлені з газобетону сорту PP3/0,5, зменшують навантаження на 10-15% в порівнянні зі звичайними газобетонними блоками РР4/0,6, силікатною цеглою та керамічними блоками. Стіни з блоків Ytong Interio ідеально підходять для будівель, що мають різні типи перекриття. Особливо це стосується дерев'яного перекриття, де навантаження часто є ключовим фактором при виборі стінового матеріалу.

Простота виконання

Блоки Ytong Interio – це надзвичайна простота зведення стін.

Основні переваги:

 • легкий сорт газобетону Ytong PP3/0,5
 • великі розміри 599 х 399 мм - меньша кількість елементів на м2
 • поєднання системи «паз-гребінь» - вертикальні шви не заповнюються клейовим розчином
 • просте та зручне виконання робіт
 • дуже короткий час кладки
 • можливість моделювання дизайну інтер'єру

Висота елементів 399 мм, поєднання системи «паз-гребінь» та легкість обробки роблять кладку стін з блоків Ytong Interio ще швидшою, ніж з традиційних продуктів з газобетону і набагато легшою, ніж з інших матеріалів: цегли, пустотних блоків чи гіпсокартонних систем.

Блоки Ytong Interio – це також перші елементи з газобетону для кладки перегородок, що оснащені системою «паз-гребінь». Це зручність у зведенні, менший розхід клейового розчину, а також швидке зведення перегородок.

Зведення стін з Ytong Interio є в п'ять разів швидшим за використання гіпсокартонних систем. Стіни Interio з блоків Ytong не потребують монтажу металопрофілю чи заповнення мінеральною ватою.

Ytong Interio – це економія часу та грошей.

Стіни з блоків Ytong Interio – це міцна однорідна стіна, що має всі переваги газобетону Ytong. Висока паропроникність, вогнестійкість, звукоізоляція, простота обробки і точність розмірів робить блоки Ytong Interio ідеальним не тільки для кладки перегородок, а також для майбутньої експлуатації.

Блоки Ytong Interio мають найвищий ступінь вогнестійкості - клас A1, який означає, що вони є негорючими. Разом з іншими продуктами Ytong, вони створюють безпечний та затишний дім.

Пористий бетон Ytong є стійким до дії вологи. Завдяки цьому блоки Ytong Interio можна успішно застосовувати у приміщеннях з підвищеною вологістю - у ванних кімнатах, басейнах. Це усуває необхідність використання спеціальної гідроізоляції стін, чи спеціального оброблення стін.

Властивості перегородочних стін з блоків Ytong Interio дають великі можливості дизайнерам і архітекторам при проектуванні інтер'єрів, особливо у великих відкритих офісних приміщеннях. На відміну від стін із гіпсокартону, стінам з газобетонних блоків Ytong можна надавати будь-яку форму та висоту. Легкі та міцні - вони ідеально підходять для поділу простору. У той же час, завдяки поєднанню «паз-гребінь», стіни з блоків Ytong Interio мають кращу звукоізоляцію.

Найважливіше для виконавця

 • Простота обробки - менш трудомістке розпилювання, розрізання та шліфування. Все це робить можливим виготовлення з Ytong стін складної форми та з гладкою поверхнею.
 • Легкий - елементи Ytong мають малу щільність, тому легко транспортуються та переміщуються, не несуть великого навантаження на перекриття.
 • Швидкий монтаж - завдяки високій точності розмірів і з'єднанню «паз-гребінь», клейового розчину, а також легкого монтажу та обробки, стіни з блоків Ytong Interio прості в виконанні і не вимагають великих зусиль.
 • Малі витрати клейового розчину - з'єднання «паз-гребінь» зменшує витрати клейової суміші приблизно на 40%. Завдяки цьому в приміщенні чистіше і процес стає менш трудомістким.
 • Зручна форма блоків - робота з Ytong Interio - це одне задоволення!

Виконання будь-яких робіт, пов'язаних із зведенням перегородок з елементів Ytong PP3/0,5 S є дуже простим. Основні принципи виконання є незмінними і простими так як і для інших стінових елементів Ytong.

При використанні розчину Ytong для тонкошовної кладки стіни з блоків Ytong Interio не вимагають виконання вертикальних швів. Цю необхідність усуває поєднання «паз-гребінь». Більш того, це також означає зменшення ризику помилок і здійснення більш точного виконання.

Всі компоненти Ytong можна легко пиляти, а також вирівнювати поверхню за допомогою шліфувальної терки.

Інструменти:

 • Інструменти Ytong

  Кельми для тонкошовної кладки

 • Інструменти Ytong

  Пила з твердосплавного матеріалу

 • Інструменти Ytong

  Терка для шліфування

 • Інструменти Ytong

  Кутники